Kogemus aastast 1936 ja koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil pakkuda sulle sinu tegelikest vajadustest lähtuvalt parimaid lahendusi. Pakume asjatundlikust oskusteabest ja pidevalt uuenevast tehnilisest baasist lähtuvalt “võtmed kätte” lahendusi alates kaubanduspindade projekteerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest sisustuse paigaldamise ja järelhoolduseni. Koostöös klientidega uuendame pidevalt pakutavate toodete nomenklatuuri.

Tänu rohkeile ettevõttes töötavaile spetsialistidele suudame pakkuda paindlikke tippkvaliteeti nõudvaid projektlahendusi. Sisustuslahendustega tutvumiseks vaata meie referentse. Meie pikaajalised kliendid on Selver, Kaubamaja, Stockmann, PetCity, Bauhof, I.L.U., Neste, Crocs. Oma toodangut ekspordime Lätti, Leetu, Soome, Rootsi, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale ja Venemaale.

Panustame aktiivselt ka hariduse edendamisse, andes igal aastal välja kaks stipendiumi Tallinna Tehnikaülikooli tootearenduse ja tootmistehnika ning puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala silmapaistvatele tudengitele, aidates nõnda kaasa oluliste valdkondade arengule Eesti majanduses.

Kitman Thulema kuulub investeerimis- ja valdusettevõtte NG Investeeringud alla.