82 aasta pikkune kogemus ja koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil pakkuda Sulle Sinu tegelikest vajadustest lähtuvalt parimaid lahendusi. Professionaalsel tasemel oskusteave ja pidevalt uuenev tehniline baas võimaldab meil teostada nii baas- kui erilahendusi. Koostöös klientidega uuendame pidevalt pakutavate toodete nomenklatuuri.

Pakume asjatundlikust oskusteabest ja pidevalt uuenevast tehnilisest baasist lähtuvalt “võtmed kätte” lahendusi alates kaubanduspindade projekteerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest sisustuse paigaldamise ja järelhoolduseni.

Tänu sellele, et ettevõttes töötab rohkelt spetsialiste, suudame pakkuda paindlikke tippkvaliteeti nõudvaid projektlahendusi.

Sisustuslahenduste tutvumiseks vaata meie referentse.

Meie pikaajalised kliendid on Selver, Kaubamaja, Stockmann, PetCity, Bauhof, I.L.U., Neste, Crocs. Oma toodangut ekspordime Lätti, Leetu, Soome, Rootsi, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale ja Venemaale.

Panustame aktiivselt ka hariduse edendamisse, andes igal aastal välja kaks stipendiumit Tallinna Tehnikaülikooli tootearenduse ja tootmistehnika ning puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala silmapaistvatele tudengitele, aidates nõnda kaasa oluliste valdkondade arengule Eesti majanduses.

Kitman Thulema kuulub investeerimis- ja valdusettevõtte NG Investeeringud alla.